برآورد هزینه و زمان تحویل ترجمه تخصصی

تعداد کلمات (*)
ورودی نامعتبر
زبان (*)
ورودی نامعتبر

سفارش ترجمه تخصصی متن

جستجو در سایت

پیگیری وضعیت ترجمه ارسال شده

با ارائه تصویر کارت دانشجویی از تخفیف ویژه برخوردار شوید

برخی از رشته های تخصصی

ترجمه فوریتی

ترجمه متون تخصصی به صورت فوری

ترجمه فوری متون تخصصی در گروه ترجمآن توسط مترجمین متخصص در رشته ها و گرایش های مختلف و با کیفیت و قیمت مناسب انجام می شود. متن ارسالی شما جهت ترجمه فوری به مترجم مربوطه ارجاع داده شده و در کمترین زمان ممکن برآورد هزینه و زمان تحویل ترجمه فوری در قالب پیشفاکتور برایتان ارسال می گردد. پس از تایید زمان و هزینه ترجمه، فرآیند ترجمه متن مورد نظر آغاز شده و متن ترجمه بصورت تایپ شده در نرم افزار Word در زمان مقرر به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

در صورت نیاز با توجه به حجم متن مورد نظر، از چندین مترجم به صورت همزمان استفاده می شود تا پروژه ترجمه در زمان مورد نظر به اتمام برسد.

لطفاً فایل متن مورد نظر جهت ترجمه فوری تخصصی انگلیسی و فارسی را از طریق فرم زیر ارسال نمایید. در وارد نمودن اطلاعات تماس بویژه آدرس ایمیل دقت کنید، چرا که پیش فاکتور و متن ترجمه از این طریق به دستتان خواهد رسید. در صورت داشتن هر گونه سؤال و یا مشکلی در مورد خدمات ترجمه، حتماً با واحد مشاوره و پشتیبانی گروه ترجمآن (09125935495) تماس بگیرید. ضمناً می توانید نظرات و انتقادات خود را از طریق فرم تماس مطرح کنید. ضمناً با توجه به استقبال دانشجویان محترم، به تمامی متون دانشجویی 30 درصد تخفیف ویژه تعلق می گیرد. جهت مشاهده قیمت انواع ترجمه لطفاً به صفحه تعرفه خدمات ترجمه مراجعه فرمایید.

فرم سفارش ترجمه تخصصی

سامانه جدید ثبت و پیگیری سفارشات ترجمه به منظور رفاه حال شما عزیزان به آدرس Tarjomegostar.com راه اندازی گردید.

تمامی مراحل شامل ارسال متن، صدور پیشفاکتور، پرداخت و دریافت فایل ترجمه در این سامانه انجام خواهد شد.

لطفاً جهت ثبت نام و ثبت سفارش به سایت ترجمه گستر مراجعه فرمایید:

 

ترجمه گستر - ثبت سفارش ترجمه

end faq

* تمامی مراحل ارسال متن، پرداخت هزینه ترجمه و دریافت فایل ترجمه به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می شود.
* در صورت رضایت از خدمات گروه ترجمان و سفارش مجدد ترجمه تخصصی، علاوه بر تخفیف دانشجویی از 5 درصد تخفیف ویژه بهره مند می شوید.