برآورد هزینه و زمان تحویل ترجمه تخصصی

تعداد کلمات (*)
ورودی نامعتبر
زبان (*)
ورودی نامعتبر

سفارش ترجمه تخصصی متن

جستجو در سایت

پیگیری وضعیت ترجمه ارسال شده

با ارائه تصویر کارت دانشجویی از تخفیف ویژه برخوردار شوید

ترجمه پاورپوینت (Powerpoint) انگلیسی به فارسی و فارسی به انگلیسی در کمترین زمان ممکن بصورت تخصصی و با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه می شود. فایل پاورپوینت ابتدا توسط کارشناسان گروه ترجمآن مورد بررسی قرار گرفته و برآورد هزینه و زمان تحویل ترجمه در اسرع وقت از طریق ایمیل برای شما ارسال می گردد. پس از تایید شما فایل مورد نظر جهت ترجمه به مترجم متخصص در زمینه مربوطه ارجاع داده می شود. مترجمین فعال در گروه ترجمآن همگی بر زبان انگلیسی مسلط بوده و قادرند مفاهیم و اصطلاحات تخصصی را به طور دقیق و مناسب از زبان انگلیسی به فارسی و بالعکس ترجمه کنند. جهت رفاه حال شما عزیزان، کلیه مراحل از سفارش ترجمه پاورپوینت تا صدور پیشفاکتور و ارسال متن ترجمه به صورت آنلاین و غیر حضوری انجام می شود. ترجمه هر اسلاید از فایل پاورپوینت ارسالی داخل همان اسلاید انجام می شود و صفحه بندی پاورپوینت اصلی تغییر نمی کند.

ثبت سفارش ترجمه تخصصی

سفارش از طریق تلگرام: tgtrans@

سفارش ترجمه از طریق تلگرام

همچنین به منظور آشنایی شما عزیزان با کیفیت ترجمه ها، امکان سفارش رایگان نمونه ترجمه فراهم شده است.

لطفاً جهت ارسال پاورپوینت و دریافت برآورد هزینه و زمان ترجمه تخصصی، از فرم زیر استفاده کنید.

فرم سفارش ترجمه پاورپوینت

لطفاً متن مورد نظر جهت ترجمه تخصصی انگلیسی و فارسی شامل مقاله، کتاب، پاورپوینت، بروشور، نامه و غیره  را از طریق فرم زیر ارسال نمایید. فایل ارسالی سریعاً به کارشناس مربوطه ارجاع داده شده و زمان و هزینه ترجمه در قالب پیش فاکتور به اطلاع شما خواهد رسید. در وارد نمودن اطلاعات تماس بویژه آدرس ایمیل دقت کنید، چرا که پیش فاکتور و متن ترجمه تخصصی از این طریق به دستتان خواهد رسید. در صورت داشتن هر گونه سؤال و یا مشکلی در مورد خدمات ترجمه تخصصی، با واحد پشتیبانی گروه ترجمآن (09125935495) تماس بگیرید. ضمناً با توجه به استقبال دانشجویان محترم، به تمامی متون و مقالات دانشجویی 30 درصد تخفیف ویژه تعلق می گیرد.

قیمت ترجمه متون تخصصی انگلیسی و فارسی
* فرم زیر برای ارسال یک فایل متن در نظر گرفته شده است. در صورت تعدد فایلها می توانید آنها را فشرده کنید و یا به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

 1. نام*
  ورودی نامعتبر
 2. نام خانوادگی*
  ورودی نامعتبر
 3. تلفن همراه (جهت دریافت SMS)*
  ورودی نامعتبر
 4. ایمیل*
  ورودی نامعتبر
  - لطفاً ایمیل را به دقت وارد کنید، ارسال پیش فاکتور و متن ترجمه فقط از همین طریق انجام می شود.
 5. فایل حاوی متن مورد نظر*
  ورودی نامعتبر-حداکثر حجم فایل 10MB لطفاً فایل های پرحجم را ایمیل فرمایید
 6. زمینه تخصصی*
  ورودی نامعتبر
 7. تاریخ و زمان تحویل پیشنهادی
  calendarورودی نامعتبر
  در صورت امکان، تحویل فایل ترجمه بر اساس تاریخ پیشنهادی شما خواهد بود.
 8. بصورت پیش فرض، متن داخل شکل ها و جداول، منابع و تشکر و قدردانی محاسبه نمی شود. شکلها و جداول بهمراه ترجمه عناوین شان در فایل تایپ شده (word ) اضافه می شوند.لطفاً بخش هایی از فایل ارسالی که نیاز به ترجمه دارند را از لیست زیر انتخاب کنید (طبیعتاً فقط تعداد کلمات موارد انتخابی در برآورد هزینه محاسبه خواهد شد). ضمناً نکات لازم را در قسمت توضیحات تشریح بفرمایید.
 9. موارد نیازمند ترجمه *

  ورودی نامعتبر
  * فقط موارد انتخابی ترجمه می شوند.
 10. نوع ترجمه*
  ورودی نامعتبر
  انواع ترجمه در ذيل فرم توصیف شده است.
 11. توضیحات لازم
  ورودی نامعتبر
  - بخش های نیازمند ترجمه و یا بدون نیاز به ترجمه را به طور دقیق مشخص بفرمایید. به صورت پیش فرض متن داخل شکلها، جداول، تشکر و قدردانی و منابع ترجمه نمی شوند.
 12. لطفاً عبارت زیر را وارد نمایید
  لطفاً عبارت زیر را وارد نمایید
    بارگذاری مجدد تصویرورودی نامعتبر

end faq